KONST / Litografier / Färglitografi 13603444

nr 1360 3444

Maria Hillfon

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 53/80. Motivet: 78x49cm

Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 16 november 2020
kl 21:06:53

Maria Hillfon

Läs mer om Maria Hillfon