ART / Lithographs / Litograph in colors 13557045
nr 1355 7045
LITOGRAPH IN COLORS
BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signed, numbered 107/150, 1983, sheet: 25x35,
BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signerad, numrerad 107/150,1983. Bladets mått: 25x35 cm
SEK 1700
Monday October 19 2020
at 20:47:54
100 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
400 kr (Robot)
700 kr
6
600 kr
700 kr (Robot)
6
800 kr
1.100 kr
7
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
7
1.200 kr
8
1.500 kr
7
1.400 kr
8
1.500 kr (Robot)
7
1.600 kr
8
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik