FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Pottskåp +handfat 8482078

nr 848 2078

Pottskåp +handfat

+ kanna + tvålkopp Rörstrand, Swedenlängd: 64 cm, width: 48 cm, height: 75 cm, wear, damages.

+ kanna + tvålkopp Rörstrandlängd: 64 cm, djup: 48 cm, höjd: 75 cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 600

Monday September 23 2013
at 20:16:56

23/9 18:18:32 1      500 kr
23/9 20:11:56 2      Vinnande bud