FURNITURE / Tables / Tv-bänk 12189117
nr 1218 9117
Tv-bänk
Carl Gustaf Hjort af Ornäs, 1900-talets andra hälft. Length: 206. Width: 48 cm, height: 39 cm,
Carl Gustaf Hjort af Ornäs, 1900-talets andra hälft. Längd: 206. Djup: 48 cm, höjd: 39 cm
1500
SEK 1600
Monday November 19 2018
at 19:52:42
1.300 kr
1.400 kr (Robot)
1.500 kr
- Thema-auction
Nov 19
Retro (50/60-tal)
Read more about Retro (50/60-tal)