KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7585210
nr 758 5210
Blandteknik
Valter Rosén, studie, signerad, Tahiti, 1982, 13x15
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 maj 2012
kl 17:36:50
200 kr
350 kr