ART / Lithographs / Litograph in colors 9434117
nr 943 4117
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), 147/200, sheet: 72x53,
LITOGRAPH IN COLORS, Oscar Reutersvärd (1915-2002), 147/200, bladets mått: 72x53
800
SEK 1100
Monday February 16 2015
at 20:04:36
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
- Thema-auction
Feb 16
Read more about Grafik
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd