MÖBLER / Bord / Brickbord 12191285
nr 1219 1285
Brickbord
1800-tal. Längd: 87, djup: 56 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:12:46
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr