KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8605109
nr 860 5109
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Pastell, Peter Dahl (f. 1934), Husfasader, signerad. 19x20
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:55:23
17/11 20:00:11
600 kr
18/11 16:33:56
Peter Dahl (f. 1934)