KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Bildrulle 9133148

nr 913 3148

Bildrulle

Kina, signerad, 145x49

Kondition: skadad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 22 september 2014
kl 18:56:02