MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 15385281
nr 1538 5281
CARPET
Röllakan, Signerad Å, Anna Johanna Ångström, 162x228, wear, stains.
Röllakan, Signerad Å, Anna Johanna Ångström, 162x228 cm
Condition: slitage, fläckar
1500
SEK 1100
Monday May 1 2023
at 18:12:05
26/4 15:50:15
1.000 kr
1/5 17:14:19