MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 10627062
nr 1062 7062
ORIENTAL RUG
153x201, wear, damages.
orientalisk, 153x201
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1200
Monday October 17 2016
at 20:40:10
700 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)