KONST / Litografier / Färglitografi 12191451
nr 1219 1451
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad. Signerad, daterad 1981, numrerad 204/360. Motivet: 47x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:42:47
26/11 11:31:44
100 kr
26/11 19:26:11
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner