ART / Lithographs / Litograph 11709172
nr 1170 9172
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. "Natthamn", 1949, signed, numrerad 85/150, subject: 26x32,
LITOGRAPH, "Natthamn", 1949, signerad, numrerad 85/150, motivet: 26x32
800
SEK 500
Monday Mars 19 2018
at 20:38:32
19/3 20:10:35
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson