KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 6024082

nr 602 4082

Affisch

”Jacques Zadig Lunds Konsthall 1972”, färgoffsetlitografi, motiv Frihetsgudinnan, 100 x 70 cm, utställningsaffisch: ” JACQUES ZADIG LUNDS KONSTHALL 11 NOV till 10 DEC 1972. . . ”, OBS! signerad: ”Till Maud och Holger Jacques -72”, märkt nertill: ”Stig Arbman AB / Lito-Grafik AB”

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 september 2009
kl 18:02:55

26/9 08:27:02 1      300 kr
28/9 00:56:00 2      Vinnande bud