ART / Oil paintings / Oil painting 13185406
nr 1318 5406
OIL PAINTING
Signerad J Szaba. Oil on canvas, 51x41cm, lagad duk,
Signerad J Szaba. Olja på duk, 51x41cm, lagad duk
SEK 300
Monday April 6 2020
at 19:24:36
100 kr
250 kr