MISCELLANEOUS / Rugs / Para-dombeh 4103005
nr 410 3005
Para-dombeh
Lenght: ()
Bachtiari, semi-antik, 154x273, slitage, lagningar, trampveck, wear, repairs, folding wear
4000
SEK 3000
Monday May 8 2006
at 16:00:00
May 8
TEMA Orientaliska mattor 3
Har du en eller flera äldre el
Read more about TEMA Orientaliska mattor 3