ART / Oil paintings / Oil painting 9133032

nr 913 3032

OIL PAINTING

Nils Johan Olson Blommér, 1800-tal, Porträtt av militär, signerad 48 x 39, slitage, skadad duk, ramskador.

Nils Johan Olson Blommér, 1800-tal, Porträtt av militär, signerad 48 x 39

Condition: slitage, skadad duk, ramskador

3000

SEK 1000

Monday September 22 2014
at 20:51:07

18/9 16:57:00 1      Vinnande bud