FURNITURE / Chairs and Stools / Chair/table 9401298

nr 940 1298

CHAIR/TABLE

peasant, wear, damages.

Allmoge

Condition: slitage, skador

SEK 400

Monday February 9 2015
at 18:31:04

Oxford chair