KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759401

nr 1575 9401

Olle Lindgren

(1930-2018), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad 1983. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 24x24 cm

Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 20:21:56

Olle Lindgren

Läs mer om Olle Lindgren