ART / Lithographs / Color serigraphy 12994396
nr 1299 4396
Marie-Louise Ekman
(f. 1944), Sverige
Marie-Louise Ekman (b. 1944), Sweden. "Exit". Signerad ML De Geer Bergenstråhle, numbered 2/150. Oramat löst blad. Sheet: 50x59 cm,
COLOR SERIGRAPHY, "Exit". Signerad ML De Geer Bergenstråhle, numrerad 2/150. Oramat löst blad. Bladets mått: 50x59 cm
Marie-Louise Ekman, Swedish artist, born 1944.
2600
SEK 3800
Monday January 6 2020
at 20:12:42
2.000 kr
2.400 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Robot)
3.400 kr
3.400 kr
3.400 kr (Robot)
3.600 kr
Marie-Louise Ekman
Read more about Marie-Louise Ekman