ART / Lithographs / Litographs 8772426
nr 877 2426
LITOGRAPHS
12 st, Lamm, 172/350, sheet: 59x42,
12 st, Lamm, 172/350, bladets mått: 59x42
800
SEK 350
Monday February 24 2014
at 19:32:50
100 kr
200 kr
300 kr