KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13486516

nr 1348 6516

Blandteknik

R Carlberg. Signerad, daterad 1943, Caféinteriör, 35x31 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 september 2020
kl 20:17:26