MÖBLER / Bord / Soffbord 9445362
nr 944 5362
Soffbord
längd: 104, djup: 52, höjd: 64
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 februari 2015
kl 19:50:37
19/2 04:35:50
100 kr
23/2 18:21:41