FURNITURE / Tables / Coffee table 9445362
nr 944 5362
COFFEE TABLE
length: 104, width: 52, height: 64, wear, damages.
längd: 104, djup: 52, höjd: 64
Condition: slitage, skador
400
SEK 150
Monday February 23 2015
at 19:50:37
19/2 04:35:50
100 kr
23/2 18:21:41