ART / Watercolor paintings & Drawings / Portfolio 12144005
nr 1214 4005
PORTFOLIO
med teckningar och skisser, ca 35 pieces, 19th century, wear.
med teckningar och skisser, ca 35 st, 1800-tal
Condition: slitage
800
SEK 600
Monday October 29 2018
at 18:54:04
100 kr
400 kr
500 kr