ART / Lithographs / Portfolio 10638134
nr 1063 8134
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
med 3 litografier, Stig Claesson Slas (1928-2008) + book, "Nästa Katrineholm", sheet: 40x60 cm,
PORTFOLIO, med 3 litografier, Stig Claesson Slas (1928-2008) + bok, "Nästa Katrineholm", bladets mått: 40x60 cm
Stig Claesson Slas, born 1928 in Stockholm, dead 2008, Swedish painter.
800
SEK 800
Monday October 17 2016
at 20:36:34
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
- Thema-auction
Oct 17
Read more about Grafik
Stig Claesson Slas
Read more about Stig Claesson Slas