ART / Lithographs / Litographs in colors 11198346
nr 1119 8346
Pierre Jacquot
(1929-2009), Frankrike
6 pieces, Pierre Henri Jacquot, lösa blad, bladets mått: 65x51 ca,
LITOGRAPHS IN COLORS, 6 st, Pierre Henri Jacquot, lösa blad, bladets mått: 65x51 ca
Pierre Jacquot, French painter born 1929, dead 2009.
600
SEK 700
Monday July 17 2017
at 19:36:43
450 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
400 kr (Robot)
600 kr