KONST / Litografier / Litografi 16893354
nr 1689 3354
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 40/300, daterad 1986. Bildmått: 33x38 cm, yttermått inklusive ram: 45x50 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 mars 2025
kl 18:20:44
100 kr
250 kr