FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 15175273
nr 1517 5273
BOOKCASE
med skåpdel, 1920s, birch wood. Width: 135 cm. Width: 37 cm, height: 75 cm, wear.
med skåpdel, 1920-tal, björk. Bredd: 135 cm. Djup: 37 cm, höjd: 75 cm
Condition: slitage
600
SEK 800
Monday January 23 2023
at 19:38:04
300 kr
350 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Robot)