KONST / Litografier / Färglitografi 13464256
nr 1346 4256
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 45/50 1981, daterad "Dan med hund 1". Motivet: 70x53cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:48:04
100 kr
200 kr
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström