4145 Litografi
Såld: 700 kr
Såldes den 4 mars 2024 -
6038 Litografisk af..
Såld: 350 kr
Såldes den 29 januari 2024 -
3245 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 april 2023
6315 Litografi
Såld: 250 kr
Såldes den 31 januari 2022 -
6575 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 25 januari 2021 -
6364 Färglitografi
eftertryck, Stockholm. Ej signerad. Motivet: 37x58 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 25 januari 2021
8311 Färglitografi
Stockholm, eftertryck. Ej signerad. Motivet: 25x78 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juni 2020 -
1256 Litografi
Såld: 300 kr
Såldes den 15 oktober 2018 -
2728 Litografi
eftertryck, Stockholm, motivet: 22x27
Såld: 100 kr
Såldes den 30 oktober 2017