5175 Stallyktor
Ett par, metall, höjd: 33 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 25 april 2016 -
3164 Stallyktor
Ett par, höjd: 31 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 19 oktober 2015 -
7349 Stallyktor
Ett par, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Såld: 200 kr
Såldes den 19 november 2007
Föremål som liknar stallyktor Ett par
- Träfflista
- alla
- Visa alla