4416 Parti frimärken
Såld: 900 kr
Såldes den 24 april 2023 -
4205 Parti frimärken
Såld: 3.400 kr
Såldes den 26 februari 2018 -
4035 Parti frimärken
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 maj 2017
8478 Parti frimärken
Svenska, tidigt 1900-tal
Såld: 600 kr
Såldes den 2 september 2013 -
5805 Parti frimärken
i album, övervägande svenska, ostämplade
Såld: 3.000 kr
Såldes den 16 mars 2009 -
2548 Parti frimärken
diverse, bl a svenska ostämplade
Såld: 250 kr
Såldes den 17 november 2008
2451 Parti frimärken
Svenska
Såld: 600 kr
Såldes den 21 januari 2008 -
1542 Parti frimärken
svenska /utländska
Såld: 800 kr
Såldes den 27 februari 2006