Föremål som liknar akvarell Okänd Konstnär

Vi hittade över 10 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 2342 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 14 januari 2013
  • 4604 Akvarell
    Såld: 450 kr

    Såldes den 29 oktober 2012
  • 3167 Akvarell
    Okänd konstnär, signerad, motivets mått: 97x31
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 22 oktober 2012
  • 3166 Akvarell
    Okänd konstnär, signerad, motivets mått: 94x34
    Såld: 600 kr

    Såldes den 22 oktober 2012
  • 3161 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 22 oktober 2012
  • 3160 Akvarell
    Såld: 150 kr

    Såldes den 22 oktober 2012
  • 9616 Akvareller
    3 st, okänd konstnär, monterade i samma ram
    Såld: 100 kr

    Såldes den 1 oktober 2012
  • 7184 Akvarell
    Såld: 200 kr

    Såldes den 24 september 2012
  • 3388 Akvarell
    Okänd konstnär, signerad-56, ramens innermått: 30x21
    Såld: 100 kr

    Såldes den 3 september 2012