Föremål som liknar akvarell Okänd Konstnär
2342 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 14 januari 2013
4604 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 29 oktober 2012
3167 Akvarell
Okänd konstnär, signerad, motivets mått: 97x31
Såld: 1.900 kr
Såldes den 22 oktober 2012
3166 Akvarell
Okänd konstnär, signerad, motivets mått: 94x34
Såld: 600 kr
Såldes den 22 oktober 2012
3161 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 22 oktober 2012
3160 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 22 oktober 2012
9616 Akvareller
3 st, okänd konstnär, monterade i samma ram
Såld: 100 kr
Såldes den 1 oktober 2012
7184 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 24 september 2012
3388 Akvarell
Okänd konstnär, signerad-56, ramens innermått: 30x21
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2012