8382 Skålfat
Såld: 250 kr
Såldes den 2 december 2019 -
2785 Stekfat
Kina, Qianlong, 1700-tal, längd: 41 cm, små nagg
Såld: 2.000 kr
Såldes den 26 oktober 2015 -
7072 Stekfat
Kina, blå/vitt, 1700-/1800-tal, längd: 33, små nagg
Såld: 2.200 kr
Såldes den 1 december 2014
2547 Fat
3 st, Silver, Små
Såld: 850 kr
Såldes den 24 maj 2010 -
7027 Fat
3 st, Små, 1800-tal, ca, längd: 16
Såld: 750 kr
Såldes den 30 mars 2009 -
7450 Skålfat
Såld: 300 kr
Såldes den 15 september 2008
7030 Uppläggningsfat
Såld: 1.700 kr
Såldes den 31 mars 2008 -
2008 Fat
Såld: 500 kr
Såldes den 29 januari 2007 -
7005 Fat
Såld: 400 kr
Såldes den 25 september 2006