Föremål som liknar spegel Aksel Kjersgaard
9019 Spegel
Aksel Kjersgaard. Brännstämplad, Odder, 105x44 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 2 augusti 2021
5036 Spegel
Teak, Aksel Kjersgaard, 109x45cm, ej signerad
Såld: 1.400 kr
Såldes den 27 juli 2020
9087 Spegel
Teak, Aksel Kjersgaard, Odder Danmark, 106x43
Såld: 1.000 kr
Såldes den 26 november 2018
5376 Spegel
teak, Aksel Kjersgaard, Danmark, 105x44
Såld: 700 kr
Såldes den 28 maj 2018
8159 Spegel
Såld: 700 kr
Såldes den 27 februari 2017
1471 Spegel
Teak, design: Aksel Kjersgaard, Danmark, höjd: 105 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 25 januari 2016
1078 Spegel
Aksel Kjersgaard, Denmark
Såld: 700 kr
Såldes den 20 december 2015
5183 Spegel
Teak Danmark, Aksel Kjersgaard, höjd: 104
Såld: 450 kr
Såldes den 18 augusti 2014
4649 Spegel
Såld: 350 kr
Såldes den 22 november 2010