5436 Lejon
Steiff, längd: 45 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 27 juli 2015 -
4583 Lejon
Steiff, längd: 25
Såld: 400 kr
Såldes den 26 januari 2009 -
4677 Lejon
Steiff, längd: ca 27 cm (exkl svans), visst slitage
Såld: 1.100 kr
Såldes den 23 oktober 2006
4343 Lejon
Steiff
Såld: 400 kr
Såldes den 7 november 2005 -
8539 Lejon + leopard
Steiff, 60-tal
Såld: 700 kr
Såldes den 15 augusti 2005