Föremål som liknar gravyr Napoleon
3211 Gravyr
Napoleon, yttermått inklusive ram: 67x77 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 29 maj 2023
3070 Stålgravyrer
Såld: 350 kr
Såldes den 11 februari 2019
4623 Gravyr
Napoleon, 1800-tal, motivet: 33x24
Såld: 800 kr
Såldes den 19 juni 2017
5362 Gravyrer
2 st. 1800-tal, Napoleon, motivet: 8x13
Såld: 300 kr
Såldes den 21 april 2014
9168 Gravyrer
4 st, motiv med Napoleon
Såld: 200 kr
Såldes den 13 maj 2013
7435 Gravyr
Napoleon, 52x73
Såld: 1.200 kr
Såldes den 25 mars 2013
3476 Gravyrer
12 st, Napoleon (vissa med fuktskador)
Såld: 1.300 kr
Såldes den 27 september 2010
2136 Gravyr
Sent 1800-tal, Napoleon, 18x26
Såld: 300 kr
Såldes den 21 januari 2008
4266 Gravyrer
2 st, Napoleon
Såld: 350 kr
Såldes den 15 maj 2006