Föremål som liknar spegel
3240 Spegeltrymå
Empirestil. Höjd: 58+ 170
Såld: 1.100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 10 juni 2024
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
3456 Spegeltrymå
1800-tal. Höjd: 173+ 66
Såld: 2.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
3417 Spegel
1900-talets början, 59x36 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 3 juni 2024
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 3 juni 2024
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
3051 Spegel
128x80, nutida
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024