8457 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 3 april 2023 -
4193 Oljemålningar
1 par, Neapelbukten, Signerade, 34x18
Såld: 3.600 kr
Såldes den 7 september 2015 -
1073 Oljemålning
Ercole Gigante, signerad, Neapelbukten, 22 x 33
Såld: 26.000 kr
Såldes den 27 april 2015
9532 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 8 september 2014 -
4023 Oljemålning
Såld: 17.500 kr
Såldes den 27 maj 2013 -
1192 Oljemålning
A Ralli, 29 x 39, Neapelbukten
Såld: 500 kr
Såldes den 26 november 2012
6034 Oljemålning
Neapelbukten, 35x60
Såld: 550 kr
Såldes den 3 oktober 2005 -
6038 Oljemålning
Neapelbukten, 35x59
Såld: 450 kr
Såldes den 26 september 2005 -
2527 Oljemålning
Neapelbukten, 17/1800-tal, 40x57
Såld: 4.600 kr
Såldes den 29 augusti 2005