8630 Miniatyrporträtt
Såld: 600 kr
Såldes den 4 mars 2019 -
8120 Miniatyrporträtt
Såld: 2.600 kr
Såldes den 3 november 2008 -
5131 Miniatyrporträtt
Officersporträtt , sign på ben dia5, 5
Såld: 900 kr
Såldes den 21 maj 2007
5285 Miniatyrporträtt
sign. 7x5
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2006 -
5284 Miniatyrporträtt
Napoleon, 9x7, sign
Såld: 500 kr
4764 Miniatyrporträtt
sign. 10x8
Såld: 1.300 kr
Såldes den 4 december 2006
3262 Miniatyrporträtt
sign, München
Såld: 550 kr
Såldes den 12 juni 2006 -
7065 Miniatyrporträtt
sign, H5
Såld: 300 kr
Såldes den 23 maj 2005 -
1362 Miniatyrporträtt
Signerad. "Anne de Bretagne"
Såld: 400 kr
Såldes den 11 april 2005