Föremål som liknar oljemålning Ruin
3249 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 17 april 2023
4046 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 januari 2023
4522 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 28 november 2022
6584 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 9 maj 2022
4018 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 september 2021
3364 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 7 juni 2021
6617 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 3 maj 2021
4359 Oljemålning
1700-tal, Landskap med ruin. Olja på duk, 39x31 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 7 oktober 2019
7299 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 september 2019