1036 Oljemålning
J Bergling. Signerad. Olja på duk, 79x110cm
Såld: 300 kr
Såldes den 28 september 2020 -
5016 Oljemålning
J Bergling, Norrtull, signerad, 60x84
Såld: 2.400 kr
Såldes den 22 augusti 2016 -
2446 Oljemålning
J bergling, Sovande pojke, 45x32
Såld: 750 kr
Såldes den 13 december 2010
8189 Oljemålning
J Bergling. 100x70
Såld: 600 kr
Såldes den 24 september 2007 -
3564 Oljemålning
J Bergling Lindlöf, 41x31
Såld: 900 kr
Såldes den 7 maj 2007