6268 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 25 november 2019 -
9086 Oljemålning
monogransignerad, träd. Olja på pannå, 50x64
Såld: 450 kr
Såldes den 3 juni 2019 -
7337 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2019
2033 Oljemålning
Monogransignerad, 1924, Stilleben, 46x36
Såld: 700 kr
Såldes den 24 november 2014