8159 Oljemålning
Signerad Wenczka. Olja på duk, 61x30 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 7 december 2020 -
4136 Oljemålning
Signerad Wenczka. Pierrot, 92x56 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 26 februari 2018
Föremål som liknar oljemålning Signerad Wenczka
- Träfflista
- alla
- Visa alla