Föremål som liknar värmefat Kina
8437 Värmefat
Såld: 600 kr
Såldes den 12 februari 2024
8099 Värmefat
Såld: 2.200 kr
Såldes den 11 december 2023
4158 Värmefat
Kina, Blåvitt kompaniporslin. Längd: 27 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 november 2023
4472 Värmefat
Såld: 700 kr
Såldes den 24 april 2023
3057 Värmefat
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 april 2023
6289 Värmefat
Såld: 700 kr
Såldes den 20 mars 2023
7464 Värmefat
Kina, blåvitt. Diameter: 24 cm. Längd: 27 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 6 februari 2023
8278 Värmefat
1800-tal, Kanton, Kina, nagg. Diameter: 25 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 september 2022
7337 Värmefat
Såld: 3.400 kr
Såldes den 12 september 2022