Föremål som liknar miniatyr damporträtt
9165 Miniatyrmålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 11 september 2023
4373 Miniatyrer
Såld: 600 kr
Såldes den 27 september 2021
4372 Miniatyrer
Såld: 2.200 kr
Såldes den 27 september 2021
1197 Miniatyr
Damporträtt, 5x4
Såld: 400 kr
Såldes den 10 juni 2019
8166 Miniatyrmålnin..
5 st, damporträtt, höjd: 4,5-6
Såld: 1.200 kr
Såldes den 27 november 2017
8524 Miniatyrmålning
Damporträtt, signerad, höjd: 8 cm, mässingsram
Såld: 350 kr
Såldes den 2 september 2013
2573 Miniatyr
Damporträtt, Sign. Oval 8x6
Såld: 350 kr
Såldes den 7 juni 2010
8714 Miniatyr
Damporträtt, gouache. Sign. Perrin. Oval 6x4, 5
Såld: 700 kr
Såldes den 17 maj 2010
8703 Miniatyr
Damporträtt, gouache. Sign. Oval 8x6
Såld: 700 kr
Såldes den 10 maj 2010