4428 Spegeltrymå
Såld: 2.600 kr
Såldes den 4 juli 2022 -
5649 Spegeltrymå
sent 1800-tal, stenskiva, höjd: 305 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 april 2018 -
8033 Spegeltrymå
Sent 1800-tal, Förgylld, 34+ 224
Såld: 6.800 kr
Såldes den 28 november 2016
Föremål som liknar spegeltrymå sent 1800-tal
- Träfflista
- alla
- Visa alla