4247 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 5 juni 2023 -
4467 Oljemålning
Gösta Asp, signerad. Stilleben. Olja på pannå, 93x21
Såld: 100 kr
Såldes den 18 februari 2019 -
3581 Oljemålning
Gösta Asp, Kust, 20x27
Såld: 250 kr
Såldes den 19 oktober 2015
Föremål som liknar oljemålning Gösta Asp
- Träfflista
- alla
- Visa alla