7772 Camébrosch
Förgyllt silver, 1919, höjd: 5 cm cm
Såld: 150 kr
Såldes den 28 mars 2016 -
8369 Camébrosch
förgyllt silver, finska stämplar, höjd: 7 cm
Såld: 650 kr
Såldes den 22 september 2008 -
7721 Camébrosch
Förgyllt silver, 1917
Såld: 800 kr
Såldes den 8 januari 2007
Föremål som liknar camébrosch Förgyllt silver
- Träfflista
- alla
- Visa alla