8666 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 3 mars 2014 -
1172 Blandteknik
Rosensohn, komposition, signerad, -65
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2013 -
4608 Akvarell+bland..
Lennart Rosensohn (1918-1994), 13x17 resp 14x18
Såld: 450 kr
Såldes den 29 oktober 2012
1313 Blandteknik
Lennart Rosensohn (1918-1994), 16x20
Såld: 450 kr
Såldes den 28 mars 2011 -
4398 Blandteknik
Rosensohn, -51, Flamenco, 15x21
Såld: 450 kr
Såldes den 10 januari 2011 -
1261 Blandteknik
Rosensohn, 55x42
Såld: 450 kr
Såldes den 14 september 2009
5173 Blandteknik
Rosensohn -76, 25x33
Såld: 1.600 kr
Såldes den 27 september 2004